Hakkımızda

Firmamız, atık straforları bulunan işletmelerin adreslerine giderek, özel tasarlanmış araçlarımız ile atıkları yerlerinden teslim alır. Fabrikamıza getirilen atık straforlar makina ve teknik cihazlar yardımı ile  işlenerek tekrar ham madde haline getirilir. Yaklaşık 22 yıllık tecrübesi bulunan personelimiz ile strafor geri dönüşümü yapmaktayız .Firmamız Polistren, Kristal, Çapak, Toz gibi her türlü straforun alımıylada ilgilenmektedir.

FİRMAMIZ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIGININ VERMİŞ OLDUGU TEHLİKESİZ VE AMBALAJ ATIGI GERİ KAZANIM BELGESİNE SAHİPTİR

1995’ de kurulmuş ilk strafor geri dönüşüm firması olup kuruluşundan bu yana geçen zamanda genişleyen hizmet yelpazesi ile strafor geri dönüşüm faaliyeti göstermektedir.Yetişmiş teknik altyapısı ile strafor geri dönüşümünde özel bir yere oturmuştur.

Amacımız müşteri memnuniyetini her zaman daha iyiye götürmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır. Strafor geri dönüşümü doğa için büyük rol oynamaktadır, zira strafor(köpük) doğada kaybolmayan bir malzemedir. Ayrıca straforun çöpe atılması veya geri dönüşüm belgesine sahip olmayan firmalara verilmesi yasaktır...
 

.